Zoho’nun Türkiye’deki En Tecrübeli Partneri Cloudyflex

Zoho’nun Türkiye’deki En Tecrübeli Partneri Cloudyflex

Zoho’nun Türkiye’deki En Tecrübeli Partneri Cloudyflex

Zoho uzun yıllardır Dünya’da ve Türkiye’de bulut tabanında çalışan CRM, satış, pazarlama, satış sonrası servis ve destek, proje yönetimi, İK ve benzeri birçok alana çözüm sunan bir teknoloji şirketidir. Sunduğu akıllı iş çözümlerinin kullanıcı dostu ve hızlı bir şekilde özelleştirilebilir bir yapıya sahip olmasına odaklanan Zoho, her sektörden her ölçekte firmanın tercih ettiği oldukça güçlü bir marka olarak Türkiye pazarında da öne çıkıyor.

Türkiye’de Zoho’nun en popüler uygulamalası Zoho CRM olarak öne çıkıyor. Zoho CRM, satış, müşteri ilişkileri ve pazarlama takımları adına oldukça güçlü özellikler barındırıyor. Özelleştirilebilir yapısı ile her sektöre uyarlanabilen Zoho CRM, diğer Zoho uygulamaları ile bütünleşik çalışabiliyor ve 3.parti popüler uygulamalar ile kolay bir şekilde entegre edilebiliyor. Uzaktan veya hibrit çalışmak isteyen şirketlerin sıkça tercih ettiği Zoho CRM’in mobil CRM deneyimi de oldukça güçlü. Zoho CRM’in ve diğer Zoho uygulamalarının hem IOS hem de Android işletim sistemleri ile çalışan akıllı cep telefonları üzerinde özel mobil uygulamaları mevcut. Zoho CRM fiyat açısından da oldukça esnek bir yapıya sahip. Zoho içerisinde sunulan aylık veya yıllık ödeme planları sayesinde, Zoho CRM sistemine kullandığınız kadar ödeyebileceğiniz esnek bir yapı içerisinde sahip olabilirsiniz.

Zoho CRM’e ek olarak Zoho’nun Türkiye’de satış sonrası servis ve destek, satış, pazarlama, proje yönetimi, İK ve birçok diğer alana çözüm sunan birçok uygulaması sıkça tercih ediliyor. Zoho uygulamaları WebChat, ChatBot, Yapay Zeka, Toplu E-Posta Gönderimi, Sosyal Medya Yönetimi, Ziyaretçi Takibi ve İzleme ve benzeri süreçlerde üzerinde yüksek değer sunuyor. Ayrıca bu uygulamaların Zoho CRM ile ve kendi aralarında bütünleşik çalıştığını hatırlatmakta fayda var.

Günümüzde şirketlerin çeşitli dijital uygulamalara ayrı ayrı ücretler ödemesi, şirketlerin ağır dijital bütçeler ile karşı karşıya kalmasına sebep oluyor. Özellikle yatırım yapılan bu ayrı uygulamalar bütünleşik çalışmadığı noktada, şirketler dijital bütçelere ekstra olarak entegrasyon maliyetleriyle de karşı karşıya kalıyor. Bu noktada Zoho’nun tüm ekosistemini kullanmak isteyen firmalar için de ayrı bir çözüm mevcut. Zoho One adı verilen ürün paketi içerisinde Zoho CRM dahil 40 üzerinde Zoho uygulamasına tek bir fiyat altından erişebilmek mümkün. Şaşırtıcı derecede ekonomik fiyatlar sunan Zoho One paketine, aylık veya yıllık ödeme planları ile sahip olabiliyorsunuz. Bu sayede şirketler farklı ve bütünleşik çalışmayan uygulamalar için yüksek bir yatırım yapmak yerine, ekonomik tek bir fiyat ile tek bir platform üzerinden bütünleşik bir şekilde çalışabiliyorlar.

Cloudyflex, Türkiye’de 10 yıldır Zoho’nun Türkiye Premium Patneri olarak Zoho uygulamalarının satışlarını gerçekleştiriyor. Cloudyflex ayrıca Zoho uygulamaları üzerinde proje, eğitim, danışmanlık, entegrasyon ve benzeri hizmetleri de sunmakta. Cloudyflex’in 30 kişinin üzerinde Zoho markası üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ile sadece Zoho uygulamaları üzerinde hizmet vermektedir. Zoho odaklı yapısı ile senelerdir Türkiye’de açık ara en iyi Zoho hizmet seviyesini sağlayan Cloudyflex, Zoho Corporation tarafından 2022 yılındaHollanda’da düzenlenen Zoho Inspire etkinliğinde aldığı “Avrupa Bölgesi – Zoho Marka Şampiyonu” ödülü ile başarısını global seviyede de ispatlamıştır.

Zoho Uygulamalarını, Zoho Premium Türkiye Partneri Cloudyflex’in web sitesi üzerinden inceleyebilir ve ücretsiz deneyebilirsiniz. İlgilendiğiniz bir ürün hakkında sorularınızı Cloudyflex’in Zoho üzerine uzman ekibine sorabilirsiniz. Cloudyflex.com üzerinden, Zoho Türkiye Aylık bültenine abone olarak, Zoho ürünlerini ve güncellemelerini takip edebilir, Zoho üzerine gerçekleştirilen webinarları takip edebilir, İstanbul’da ve Ankara’da gerçekleştirilen ücretsiz Zoho MeetUp etkinliklerine katılabilirsiniz.

bilgi@cloudyflex.com

0(216) 570 19 27

www.cloudyflex.com

LinkedIn : https://www.linkedin.com/company/cloudyflex

 

Book Your Place At The Event

Register!