Türkiye'nin en inovatif bulut sağlayıcısı Bulutistan ile kalite, güven ve yüksek performansa ulaşın!

Türkiye'nin en inovatif bulut sağlayıcısı Bulutistan ile kalite, güven ve yüksek performansa ulaşın!

Türkiye'nin en inovatif bulut sağlayıcısı Bulutistan ile kalite, güven ve yüksek performansa ulaşın!

2015 yılında kurulan Türkiye’nin en büyük bulut hizmet sağlayıcısı Bulutistan bütünüyle yerli ve “sadece bulut hizmetleri” vermeye odaklanmıştır. Bulutistan, regülasyonlara uyumlu yerel veri merkezlerinden sunduğu yenilikçi bulut bilişim servisleri ile Türkiye pazarında bulut teknolojileri alanında en büyük pazar payına sahiptir.

Merkezi İstanbul’da olan Bulutistan; Türkiye’de 3 ilde konumlanan 7 farklı veri merkezinin yanı sıra Almanya, İngiltere, Dubai ve Azerbaycan Bakü’de bulunan bulut altyapıları ile yurt dışında 60’tan fazla ülkenin bulut sistemlerine bağlanarak hizmet almasını sağlıyor. 

Great Place to Work sertifikasına sahip Bulutistan, bulut alanında uzman 150’den fazla çalışanı stratejik çözüm ortaklarıyla birlikte toplamda 500 kişilik ekibiyle hizmet veriyor. Operasyon tarafında hizmette mükemmellik, yüksek performans ve müşteri memnuniyetine odaklanan Bulutistan müşterilerine Private Cloud, ERP Cloud, Özelleştirilmiş Yönetilen Servis ve DevOps Çözümleri başta olmak üzere birçok hizmet sunuyor.

Bölgesel bulut sağlayıcısı Bulutistan bugün Türkiye’nin en büyük 1000 şirketinin 500’üne ve en büyük 20 holdingin 16’sına bulut hizmeti veriyor. 2020’nin sonunda Ak Portföy’den, Nisan 2022’de de Sabancı Ventures’tan önemli iki yatırım alan Bulutistan büyümesini hızla sürdürüyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden, Avrupa’nın da en hızlı büyüyen 20 şirketinden biri seçilen Bulutistan, her yıl ortalama yüzde 200-300’lük büyüme gerçekleştiriyor ve unicorn olma vizyonuna adım adım yaklaşıyor. Hizmet verdiği müşterilerine daha çok derinleşmeyi, farklı coğrafyalardaki katma değerli hizmet ihracatını artırmayı, müşteri sadakati ve yeni bulut projeleri ile onlara destek olmayı ve yeni logo kazanımları elde etmeyi amaçlayan Bulutistan. Türkiye’de büyümesine devam ederken yeni yatırım ve ofislerle yurt dışı operasyonlarını de hızlandırmayı hedefliyor.

 

Bulutistan’ın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz!

Book Your Place At The Event

Register!