Huawei AppCube platformu ile herkes uygulama geliştirebilir

Huawei AppCube platformu ile herkes uygulama geliştirebilir

Huawei AppCube platformu ile herkes uygulama geliştirebilir

Huawei tarafından geliştirilen AppCube low code platformu ile daha az kod yazarak daha fazla yazılım üretmeye olanak sağlıyor. Kolay kullanımıyla da şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerinde verimlilik sağlayan AppCube, Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından, ülkemizdeki şirketlerin ihtiyaçlarına uygun yeni özellikler ekleniyor.

 

Hızlı ve güvenli bir uygulama geliştirme platformu olan AppCube, akıllı iş süreçleri, dijital dönüşüm ve yönetim uygulamaları geliştirmek üzere tasarlandı.

 

AppCube low code platformunun hazır şablonları ile derinlemesine bir uygulama ve yazılım geliştirme bilgisi gereksinimi olmaksızın, kısa süre içinde iş süreci yönetimi uygulamaları geliştirmek mümkün. AppCube proje geliştirme sürecinde zaman tasarrufu sağlarken, hızlı bir şekilde ölçeklenebilen altyapısı sayesinde, proje maliyetlerini düşürüyor ve karlılığı artırıyor.

 

Platform ayrıca, geliştirilen uygulamaları şirketlerin değişen ihtiyaçlarına göre uyarlayarak, işletmelerin proje sürdürülebilirliğini de destekliyor. Şirketler, AppCube ile geliştirdikleri çözümlere mobil cihazlardan da ulaşarak, zamandan ve mekandan bağımsız olarak iş süreçlerini yönetebiliyor.

 

AppCube’un diğer avantajları arasında, veri görselleştirme ve DMAX modülü ile büyük ekranlarda kolay veri okuma özellikleri de yer alıyor. Bu da verilerin yorumlanmasını ve yöneticilerin hızlı bir şekilde karar almalarını kolaylaştırıyor. Şirketlerin kullandığı diğer kurumsal yazılımlarla da uyumlu şekilde çalışabilen AppCube, yapay zeka ve nesnelerin interneti uygulamaları ile de kolayca entegre edilebiliyor.

 

AppCube ile partner ekosistemini büyütmeyi amaçlayan Huawei bu ekosistemi teknik eğitimlerle de destekliyor.

 

AppCube ile ilgili detayli bilgiye ulasmak icin ve ucretsiz kullanmaya hemen baslamak icin appcubecloud.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 https://www.appcubecloud.io/

Book Your Place At The Event

Register!